Jak zhubnout?

Hubnutí do plavek

20. března 2014 v 18:14 | Miss•Derpy
Venku se začíná oteplovat, léto už je na obzoru a všichni (skoro všichni, nebo většina lidí) chtějí hubnout do plavek.
Ok, ale proč s tímhle otravuju už v březnu? Odpověď je jednouchá..protože nejpozději v červnu si většina lidí usmyslí že zhubnou do plavek, aby se mohli pochlubit svojí postavou, hlavně co nejrychleji. Jenom že ono to vlastně úplně ,,rychle" nejde. Tak proto s tímhle tématem otravuji tak brzo.
Fajn ...ale jak začít?
1) Posilování- doporučuji, aby jsi tak hodinu před cvičením nejedla nic ,,těžhého" a aby jsi si ještě před posilováním protáhla svaly.A účinek ze posilování bude prakticky nuluvý, když budeš moc rychlá (např. když se u sedů-lehů budeš zvedat moc rychle, nebo u dřepů budeš příliš rychle stoupat).
2) Stravování- Ovoce,zelenina a celozrné pečivo jídelníčku (navíc podporují trávení a více zasytí). Kdo hodně pije vodu (např. minerální voda, čaje, džusy apod.) automaticky zdravě hubne. Ideální je vypít alespoň 1,5 -2 litry. A důležitá je i snídaně!
3) Spánek- Při nedostatku spánku vytváří tělo příliš málo hormonu sytosti a místo toho pak přes den produkuje hormon, který vyvolává pocit hladu a zpomaluje látkovou výměnu. Takže to chce 8-9 hodin spánku.
 
 

Reklama